English version Українська версія: Ukrainian KeyboaRd XP - українська розкладка Русская версия: Ukrainian KeyboaRd XP - украинская раскладка Опитування Мисливці Я Вас люблю! Перекладач Історія

Клавіатурний тренажер для усіх бажаючих!

Порада:

Щоб перейти до іншого розділу, клацніть по потрібному посиланню...

Ukrainian KeyboaRd XP

Як встановити українську розкладку клавіатури у Windows XP?

Для встановлення української розкладки клавіатури у Windows XP беремо програму UKR_XP.EXE від 21.03.03 чи новішої версії. Запускаємо програму, у вікні, що з'явилось, тиснемо "Next" (можна, при нагоді, насолоджуватись мелодією Червоної рути, натиснувши кнопку "Червона рута"). Читаємо довідку, що з'явилася, (можна проминути) хоча її поява перший раз злякала. Закриваємо вікно довідки. Тиснемо, але не дуже сильно, три рази ґудзик "Далі", вводимо серійний номер і ще раз тиснемо "Далі". Погоджуємось з умовами Ліцензійної угоди та знову та ж кнопка "Далі". Вводимо своє (або своєї любаски) ім'я чи залишаємо те, що нам пропонує програма (де лиш вона його вичитала? А може вона ще щось про мене знає?). Далі (це як радянська прописка) вводимо ще якісь ієрогліфи (пора вже це поле викинути, бо сумніваюсь щоб державні чи приватні офіси цим скористались, та й вони можуть обійтись без цього поля!) і знову (вже набридла) та сама кнопка аж два рази. Щоб не нудьгувати, можете змінити папку, у яку буде встановлена програма, тільки, випадково, не натисніть якусь клавішу, бо зникне все і ви не будете знати де все поділось (це для початківців). Тиснемо (нарешті інакша) кнопку "Інсталяція", вас знову налякає мигання вікон та виплигне застереження, звернене саме до вас. Не звертайте на це уваги, бо Windows не буде хвилюватись, а просто тисніть "OK" і ще раз (вже останній) "Далі" та два рази "Finish".

Після перезавантаження виявиться, що вся наша робота була даремною, ніяких змін у розкладці не сталось. Тому зайдемо з "чорного ходу", тобто у захищеному режимі. Як це зробити?

Перед завантаженням Windows, тобто після тестування системи тиснемо F8 і вибираємо потрібний режим, англійською "Safe mode" називається :)
Далі процедура встановлення програми така сама, проте з результатом! Підскакуємо, нарешті з'явився "`" та "ґ".

Vasyl Kurhanevych

 

WWW.STAMINA.ORG.UA - українська домівка клавіатурного тренажера!